آهنگ های ویژه
00:00 00:00
بنر تبلیغاتی

نظرات (۵ نظر)

ارسال نظر

 • موزیک لس انجلسی
  پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ

  نمیشناسمت منفی :no:

 • A.A.A
  پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ

  :yes: {7/10}

 • مهدی
  پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ

  رضا صادقی ممنوع التصویر شد!

  RS%20News رضا صادقی ممنوع التصویر شد!

  به نقل از برنا؛ گویا خبرهای حاشیه ای از سازمان صدا و سیما تمامی ندارد. گاهی گریبان بازیگران را می گیرد و گاهی نیز سریال هایی که تحت نظارت این سازمان است و گاهی هم پا از این فراتر گذاشته می شود و به سراغ خوانندگان موسیقی و ساز و دهل ها می رود. این بار خبری رسید مبنی بر ممنوع التصویری رضا صادقی، خواننده محبوب کشورمان

  وی در واکنش به این خبر در گفتگویی افزود:«من هم این خبر را از شما می شنوم و دلیلش را نمی دانم.» وی با توضیح اینکه از این خبر زیاد شوکه و ناراحت نیست با آرامش افزود:«رسانه تصویری و صدا و سیما باید رسانه ای مردمی باشد. وقتی یک نفر ممنوع التصویر می شود یعنی یکی از کاراکترهای مردم محسوب نمی شود و این می شود توهین و از این دست توهین ها زیاد دیدیم.»

  وی در خصوص احترام به قشر هنرمند خاطرنشان کرد:«در این سرزمین یا باید دچار بیماری شویم یا اینکه در سانحه ای بمیریم تا اینکه اسم استاد را روی ما بگذارند وگرنه در غیر این صورت نه توجه و نه احترامی می بینیم. چرا باید از این خبر شوکه شوم؟ یک زمانی در این سرزمین موسیقی حرام بود و بعد مکروه شد. الان هم بین مکروه و حرام مانده ایم. اگر هم در ما خوانندگان به جایی رسیده ایم، نعمت جواب سلام هایی است که مردم به ما می دهند. البته در این میان کسانی هستند که فکر می کنند از دماغ فیل افتاده اند ولی ما اینطور نیستیم. گاهی دوست داشتم که ای کاش جای نگهبان ساختمان مان بودم و آرامش داشتم. صدا و سیما گاهی به ما لطف داشته و مصاحبه تصویری از ما پخش کرده است.»

  صادقی ادامه داد:«دوست عزیزی که این بخشنامه را امضا کرده، فکر نکند که کار شق القمری انجام داده است. ما که بازیگر و هنرمند تصویری نیستیم. صدای خودمان را داریم و به مردم هم ما را به واسطه صدای مان می شناسند. چند وقت پیش مرا برای یک برنامه تلویزیونی دعوت کردند ولی به خاطر تداخل یک برنامه رادیویی نتوانستم در آنجا حضور پیدا کنم. ولی دست شان درد نکند و من از آنها صمیمانه تشکر می کنم و خسته نباشید می گویم. در بین برنامه خوب تلویزیون ما برنامه بد بودیم و ما را حذف کردند! تصویر برای ما یعنی اینکه «من دوستت دارم» یا «من طرفدارت هستم» این یعنی یک دنیا برای من. بقیه اش اصلا مرا شوکه نمی کند.»

  رضا صادقی این خواننده محبوب ایرانی واکنش جالبی را نسبت به انتشار خبر ممنوع التصویر شدنش از خود بروز داده و در صفحه خود در شبکه اجتماعی فیس بوک پستی را مربوط به همین اتفاق به اشتراک گذاشته و توجه همگان را به خود جلب کرده

 • EmranMusic
  پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ

  مرسی عالی بود :yes: :yes: :yes:

 • MajiD
  جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ پاسخ

  khob booooooood